Dames 2 - tweede divisie

 

Rugnr.NaamPositie
97Nigella Negenman
22Melissa de Kantspelverdeling
23Elma Snijderspelverdeling
41Anne Verhallehoofdaanval
46Jody Burgerdiagonaal
77Eva Griffioenhoofdaanval
86Rochelle Negenmanpasser/loper
95Eefje van der Knaapdiagonaal
101Vera van der Weijhoofdaanval
TrainerCoach
Bart Keesom
Matthijs van Essen
Bart Keesom
TC Contactpersoon
Yorick van Viersen

DagHalVeldTijd
DinsdagBeyneshal119:00 - 21:00
DonderdagBeyneshal319:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Sovoco DS 1 0000
Departyshop.nl VIVES DS 1 0000
Quadrant Bouw VTC Woerden DS 10000
Scherp Volleybal - USV Protos0000
Bende Services Thor DS 1 0000
Sliedrecht Sport DS 3 0000
Compaen DS 1 0000
Prima Donna Kaas Huizen DS 1 0000
Spaarnestad DS 2 0000
10 Zovoc DS 1 0000
11 Erfrechtplanning Leython DC DS0000
12 Taurus DS 1 0000

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 01-1014:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Quadrant Bouw VTC Woerden DS 1-
Sat 08-1016:45IJsselhalDepartyshop.nl VIVES DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 15-1014:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Sovoco DS 1-
Sat 22-1015:30De BloemerdErfrechtplanning Leython DC DSSpaarnestad DS 2-
Sat 05-1114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Zovoc DS 1-
Sat 12-1114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Taurus DS 1-
Sat 19-1116:30Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 26-1114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Compaen DS 1-
Sat 10-1213:00De BasisSliedrecht Sport DS 3Spaarnestad DS 2-
Sat 17-1214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Bende Services Thor DS 1-
Sat 14-0115:45Thijs van der PolshalQuadrant Bouw VTC Woerden DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 21-0114:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Departyshop.nl VIVES DS 1-
Sat 28-0117:00De BuntSovoco DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 04-0214:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Erfrechtplanning Leython DC DS-
Sat 11-0218:30De LimietZovoc DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 18-0217:00KruisboogTaurus DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 11-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Prima Donna Kaas Huizen DS 1-
Sat 18-0315:45OostzaanCompaen DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 25-0314:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Sliedrecht Sport DS 3-
Sat 01-0416:30De WaardBende Services Thor DS 1Spaarnestad DS 2-
Sat 15-0414:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 2Scherp Volleybal-