Trainingsrooster
 
Maandag
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:00 - 19:00Meisjes A1Bram BrouwerBeyneshal1
19:00 - 20:30Meisjes B3Stan RoozeBeyneshal1
21:00 - 23:00Talentengroep 1 damesBeyneshal1
17:00 - 19:00Jongens A1Hugo van VeenBeyneshal2
19:00 - 21:00Talentengroep 1 herenBeyneshal2
21:00 - 23:00Heren 6Pieter KooijmansBeyneshal2
19:00 - 21:00Talentengroep 1 herenBeyneshal3
21:00 - 23:00Heren 4Marco HoldorpBeyneshal3
17:00 - 19:00Jongens A2Job LabrieBeyneshal4
17:30 - 19:30Jongens C1Mike van VeenKennemer Sportcenter1
19:30 - 22:00Zitvolleybal 1Robin de HaanKennemer Sportcenter1
18:00 - 19:30Meisjes B4Johan RijkersKennemer Sportcenter2
19:30 - 21:00Heren 9Kennemer Sportcenter2
18:00 - 19:30Meisjes B2Merel HoldorpKennemer Sportcenter3
19:30 - 21:00Meisjes A6Merel HoldorpKennemer Sportcenter3
21:00 - 22:30Dames 15Sylvain KoningKennemer Sportcenter3
17:30 - 19:30Meisjes C2Vera HendriksKennemer Sportcenter4
19:30 - 21:00Heren 8Tim HilvertsKennemer Sportcenter4
21:00 - 22:30Heren 13Sander EekhoutKennemer Sportcenter4
17:30 - 19:30Meisjes C1Vera HendriksKennemer Sportcenter5
19:30 - 21:00Heren 7Tim HilvertsKennemer Sportcenter5
21:00 - 22:30Dames 9Roel RemeijerKennemer Sportcenter5
17:30 - 19:30Meisjes A2Marjo KortelingKennemer Sportcenter6
19:30 - 21:00Meisjes A3Maarten HendriksKennemer Sportcenter6
21:00 - 22:30Dames 12Dirk SnikkersKennemer Sportcenter6
17:30 - 19:00Meisjes C4Sien BeemsterboerKennemer Sportcenter7
17:30 - 19:00Jongens B2Jur de LangeKennemer Sportcenter8
 
Dinsdag
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:00 - 19:00Meisjes B1Remco DamenBeyneshal1
19:00 - 21:00Dames 2Beyneshal1
21:00 - 23:00Heren 1Gerard TopBeyneshal1
19:00 - 21:00Dames 1Beyneshal2
21:00 - 22:30Dames 5Rudie DoppBeyneshal2
17:00 - 19:00Jongens B1Joost van AnrooijBeyneshal3
19:00 - 21:00Heren 2Marcha Negenman - HeerschopBeyneshal3
21:00 - 22:30Dames 6Beyneshal3
17:30 - 19:00Meisjes C3Sanne van LeeuwenBeyneshal4
17:00 - 18:30Jongens C2Lars HendriksKennemer Sportcenter4
19:30 - 21:00Recreanten groep 2Kil NieuwenhuizenKennemer Sportcenter4
17:00 - 18:30Meisjes C5Iris HoldorpKennemer Sportcenter5
19:30 - 21:00Recreanten groep 2Kil NieuwenhuizenKennemer Sportcenter5
17:00 - 18:30Jongens C3Jasper van AssemaKennemer Sportcenter6
19:30 - 21:00Recreanten groep 2Kil NieuwenhuizenKennemer Sportcenter6
 
Woensdag
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:00 - 19:00Meisjes A1Bram BrouwerBeyneshal1
19:00 - 21:00Dames 3Bram BrouwerBeyneshal1
21:00 - 22:30Dames 14Beyneshal1
19:00 - 21:00Dames 10Arie-Jan van der SchaafBeyneshal2
21:00 - 22:30Dames 7Anne KimsmaBeyneshal2
17:00 - 19:00Meisjes A2Marjo KortelingBeyneshal3
19:00 - 21:00Meisjes A4Marjo KortelingBeyneshal3
21:00 - 22:30Heren 10Beyneshal3
19:00 - 21:00Dames 4Bram BrouwerBeyneshal4
21:00 - 22:30Dames 13Piet RozendaalBeyneshal4
17:30 - 19:30Meisjes C1Sophie GelukKennemer Sportcenter1
17:30 - 19:30Jongens C1Lars HendriksKennemer Sportcenter3
18:00 - 19:30Meisjes A5Ellen van LeeuwenKennemer Sportcenter4
19:30 - 21:00Dames 8Astrid ZwartKennemer Sportcenter4
21:00 - 22:30Heren 12Jan SiertsemaKennemer Sportcenter4
17:45 - 19:30Meisjes C2Maria van SambeekKennemer Sportcenter5
19:30 - 21:00Heren 11Jan SiertsemaKennemer Sportcenter5
21:00 - 22:30Senioren instroomgroepMarcel KoperKennemer Sportcenter5
18:00 - 19:30Meisjes C6Anja DuijnKennemer Sportcenter6
19:30 - 21:00Dames 11Stan RoozeKennemer Sportcenter6
21:00 - 22:30Dames 16Merel HoldorpKennemer Sportcenter6
18:00 - 19:30Meisjes B5Stan RoozeKennemer Sportcenter7
19:30 - 21:00Meisjes A3Vincent LuddingKennemer Sportcenter8
18:00 - 19:30Meisjes A7Tonmai PrentKennemer Sportcenter9
19:30 - 21:00Jongens A3Merel HoldorpKennemer Sportcenter9
20:00 - 21:30Recreanten groep 1Roel RemeijerSpaarnehal3
20:00 - 21:30Recreanten groep 1Roel RemeijerSpaarnehal4
 
Donderdag
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
17:00 - 19:00Jongens A1Jaap VosBeyneshal1
19:00 - 21:00Heren 1Jonne PilonBeyneshal1
21:00 - 23:00Heren 2Beyneshal1
17:00 - 19:00Jongens B1Jary KroonBeyneshal2
19:00 - 21:00Dames 1Beyneshal2
21:00 - 22:30Heren 4Beyneshal2
17:00 - 19:00Jongens A2Mats BeentjesBeyneshal3
19:00 - 21:00Dames 2Beyneshal3
21:00 - 22:30Heren 5Maurice NelissenBeyneshal3
17:00 - 19:00Meisjes B1Marco HoldorpBeyneshal4
21:00 - 22:30Heren 3Beyneshal4
 
Woensdag
Tijd Teams Trainer Zaal Veld
18:00 - 19:30Meisjes B2Merel HoldorpKennemer Sportcenter5
Toon gesorteerd op dag/hal/tijd/veld (standaard).