Dames 4 - promotieklasse

 

Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
16Marije Boutersepasser/loper
25Steffie Bossinklibero
37Marleen van Haastrechtdiagonaal
39Manon Burgmeijerhoofdblokkering
42Elleke Groothoofdblokkering
43Wieneke Stavenuiterpasser/loper
45Kari Aaldersdiagonaal
60Nelleke Rensinklibero
62Inge Arfmanpasser/loper
73Anneline Stavenuiterpasser/loper
76anoniemspelverdeling
77Eva Griffioenhoofdaanval
96Debby Weijersspelverdeling
TrainerCoach
TC Contactpersoon
Joyce van der Veldt - Heo

DagHalVeldTijd
WoensdagYvonne van Gennip Sporthal21:00 - 22:30

Geen zaaldiensten gevonden.


Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Brouwerij Het Paleisje US DS 50000
Keizer Otto-Trivolley DS 1 0000
SVU DS 1 0000
Lovoc DS 1 0000
Prima Donna Kaas Huizen DS 2 0000
Albatros DS 1 0000
UvO DS 1 0000
Spaarnestad DS 4 0000
Gemini S DS 1 0000
10 VV Amsterdam DS 2 0000

Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 05-1014:00Sportcentrum VUSVU DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 19-1015:15AmstelcampusBrouwerij Het Paleisje US DS 5Spaarnestad DS 4-
Fri 15-1121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4VV Amsterdam DS 2-
Tue 19-1121:00Wethouder VerheijhalUvO DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 07-1211:00Prima Donna Kaas ArenaPrima Donna Kaas Huizen DS 2Spaarnestad DS 4-
Sat 14-1219:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Lovoc DS 1-
Sat 21-1213:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Keizer Otto-Trivolley DS 1-
Thu 09-0119:30De LunetKeizer Otto-Trivolley DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 18-0111:45Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Brouwerij Het Paleisje US DS 5-
Sat 25-0113:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Albatros DS 1-
Sat 01-0219:00KerkelandenGemini S DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 08-0219:15Sporthal Laan van SpartaanVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 4-
Fri 14-0221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4UvO DS 1-
Wed 05-0321:00Wethouder VerheijhalAlbatros DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 15-0317:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Gemini S DS 1-
Sat 22-0319:30Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4Prima Donna Kaas Huizen DS 2-
Fri 28-0321:30Spz EikenrodeLovoc DS 1Spaarnestad DS 4-
Sat 05-0411:45Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 4SVU DS 1-