Heren 8 - eerste klasse
Let op; de teamindeling is nog niet definitief! | ||
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
Márcio da Cunha Lopes | spelverdeling | |
35 | Joris Bos | passer/loper |
38 | Johan Voets | passer/loper |
42 | Olivier Gijze | libero |
47 | Guy Hautemann | diagonaal |
77 | Léon Ros | hoofdblokkering |
80 | Jur de Lange | libero |
95 | Maarten van der Kuip | spelverdeling |
96 | Nick Verhoeven | passer/loper |
201 | Ezequiel Manzanares | passer/loper |
Trainer | Coach | |
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans | ||
Meetrainers | ||
Daan Bosman | ||
Maarten Claassen | ||
Timen Olthof |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 5 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Spaarnestad HS 8 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2 | Spaarnestad HS 7 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3 | vc De Where HS 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4 | Clam Dycke HS 1 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5 | VCC'92 HS 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6 | MOVE HS 2 | 0 | 0 | 0 | 0 |
7 | vv Jonas HS 3 | 0 | 0 | 0 | 0 |
8 | Madjoe HS 4 | 0 | 0 | 0 | 0 |
9 | Zaanstad HS 5 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd. | |||||
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 04-10 | 21:15 | Topsportcentrum De Koog | Zaanstad HS 5 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 18-10 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | vv Jonas HS 3 | - |
Tue 05-11 | 20:30 | 't Bolwerck | MOVE HS 2 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 15-11 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | VCC'92 HS 2 | - |
Sat 23-11 | 14:15 | Sportzaal Trias | Clam Dycke HS 1 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 29-11 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | Spaarnestad HS 7 | - |
Fri 06-12 | 21:00 | De Karekiet | vc De Where HS 1 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 13-12 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 7 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 20-12 | 19:15 | De Drecht | Madjoe HS 4 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 10-01 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | Madjoe HS 4 | - |
Fri 17-01 | 19:30 | De Walvis | vv Jonas HS 3 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 24-01 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | vc De Where HS 1 | - |
Fri 31-01 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | MOVE HS 2 | - |
Wed 05-02 | 20:00 | Wormer Sporthal | VCC'92 HS 2 | Spaarnestad HS 8 | - |
Fri 14-02 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | Clam Dycke HS 1 | - |
Fri 04-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 8 | Zaanstad HS 5 | - |