Dames 13 - derde klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
26 | Prescilla Uijtewaal | hoofdblokkering |
46 | Demi Hoedeman | passer/loper |
46 | Gitta Zaeschke | hoofdblokkering |
47 | Dian Purnamasari | spelverdeling |
56 | Melanie Zoon (aanv.) | hoofdblokkering |
73 | anoniem | spelverdeling |
87 | Riëlle van der Meer | spelverdeling |
111 | Sanne Smit | hoofdblokkering |
143 | Celine van der Putte | passer/loper |
195 | Sandra Groeneveld | passer/loper |
Trainer | Coach | |
Marion van der Putte Janneke Schelling | ||
TC Contactpersoon | ||
Joyce van der Veldt - Heo |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Kennemer Sportcenter | 1 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Geen scheidsrechtersbeurten gevonden. |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Compaen DS 8 | 17 | 74 | 59 | 11 |
2 | Spaarnestad DS 13 | 17 | 63 | 51 | 20 |
3 | Zaanstad DS 7 | 16 | 56 | 45 | 21 |
4 | vc De Where DS 9 | 16 | 41 | 35 | 33 |
5 | Voluit DS 2 | 16 | 40 | 34 | 32 |
6 | vv Jonas DS 6 | 16 | 37 | 31 | 36 |
7 | Spaarnestad DS 14 | 17 | 36 | 35 | 38 |
8 | Voluit DS 3 | 16 | 35 | 31 | 39 |
9 | Zaanstad DS 8 | 17 | 14 | 12 | 57 |
10 | Clam Dycke DS 2 | 16 | 9 | 9 | 55 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Thu 21-09 | 20:00 | Voluit DS 3 | Spaarnestad DS 13 | 1-3 | |
Fri 06-10 | 21:00 | Spaarnestad DS 13 | Zaanstad DS 7 | 3-1 | |
Thu 12-10 | 19:30 | vc De Where DS 9 | Spaarnestad DS 13 | 3-1 | |
Sat 04-11 | 15:30 | Compaen DS 8 | Spaarnestad DS 13 | 4-0 | |
Sat 11-11 | 19:00 | Spaarnestad DS 13 | Clam Dycke DS 2 | 4-0 | |
Fri 24-11 | 19:15 | Spaarnestad DS 13 | Zaanstad DS 8 | 4-0 | |
Fri 01-12 | 19:15 | Spaarnestad DS 13 | Voluit DS 2 | 4-0 | |
Fri 08-12 | 21:15 | vv Jonas DS 6 | Spaarnestad DS 13 | 0-4 | |
Fri 15-12 | 21:00 | Spaarnestad DS 13 | Spaarnestad DS 14 | 4-0 | |
Thu 11-01 | 20:00 | Voluit DS 2 | Spaarnestad DS 13 | 1-3 | |
Fri 19-01 | 19:15 | Zaanstad DS 7 | Spaarnestad DS 13 | 1-3 | |
Sat 27-01 | 15:00 | Spaarnestad DS 13 | vc De Where DS 9 | 3-1 | |
Fri 02-02 | 19:15 | Spaarnestad DS 14 | Spaarnestad DS 13 | 3-2 | |
Sat 10-02 | 17:00 | Spaarnestad DS 13 | Compaen DS 8 | 2-3 | |
Sat 02-03 | 18:00 | Clam Dycke DS 2 | Spaarnestad DS 13 | 0-4 | |
Fri 15-03 | 19:15 | Zaanstad DS 8 | Spaarnestad DS 13 | 2-3 | |
Fri 22-03 | 21:00 | Spaarnestad DS 13 | vv Jonas DS 6 | 4-0 | |
Fri 12-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad DS 13 | Voluit DS 3 | - |