Dames 11 - tweede klasse

 

Let op; de teamindeling is nog niet definitief!

Rugnr.NaamPositie
Kim Baarshoofdblokkering
32Willie de Bestspelverdeling
54Dijana Schutterhoofdblokkering
82Linda Selhorstpasser/loper
111Madelon Ipemapasser/loper
141Carelle Reparonspelverdeling
142Mirjam Alblashoofdblokkering
145Annelies van Wingerdepasser/loper
TrainerCoach
Andrea Boerakker
TC Contactpersoon
Joyce van der Veldt - Heo
Meetrainers
Maria van Sambeek

DagHalVeldTijd
WoensdagKennemer Sportcenter19:30 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Geen scheidsrechtersbeurten gevonden.


Geen lijnrechtersbeurten gevonden.


 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
Producers Company US DS 6 0000
Sporting/OSS DS 1 0000
Smashing Velsen '96 DS 2 0000
The Setfighters DS 2 0000
Zaanstad DS 6 0000
Spaarnestad DS 10 0000
Spaarnestad DS 11 0000
Oradi/Omnia DS 1 0000
AMVJ-Martinus DS 3 0000
10 VCH DS 3 0000

Let op; het wedstrijdschema is nog niet definitief. Er kunnen zonder bericht wijzigingen worden doorgevoerd.
DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Fri 04-1021:15Zaanlands WestThe Setfighters DS 2Spaarnestad DS 11-
Thu 17-1020:45Cor KorverhalSporting/OSS DS 1Spaarnestad DS 11-
Fri 08-1121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Spaarnestad DS 10-
Thu 14-1121:00Nieuwe BankrashalAMVJ-Martinus DS 3Spaarnestad DS 11-
Fri 22-1119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Oradi/Omnia DS 1-
Fri 29-1121:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11VCH DS 3-
Fri 06-1219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 10Spaarnestad DS 11-
Fri 13-1219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Zaanstad DS 6-
Fri 20-1221:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Smashing Velsen '96 DS 2-
Fri 10-0121:00ZeewijkSmashing Velsen '96 DS 2Spaarnestad DS 11-
Fri 17-0119:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Sporting/OSS DS 1-
Sat 01-0212:15AmstelcampusProducers Company US DS 6Spaarnestad DS 11-
Fri 07-0219:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11AMVJ-Martinus DS 3-
Mon 10-0219:45Sportcentrum De WaterlelieOradi/Omnia DS 1Spaarnestad DS 11-
Sat 08-0315:00FBK-halVCH DS 3Spaarnestad DS 11-
Fri 14-0321:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11Producers Company US DS 6-
Fri 28-0321:15Topsportcentrum De KoogZaanstad DS 6Spaarnestad DS 11-
Fri 04-0419:15Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad DS 11The Setfighters DS 2-