Heren 12 - tweede klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
32 | Sjoerd Mekenkamp | passer/loper |
87 | Kevin Boelhouwer | hoofdblokkering |
112 | Klaas-Douwe Zwaan | diagonaal |
128 | Jeffrey den Elzen | hoofdblokkering |
130 | Thomas Goldschmidt | hoofdblokkering |
136 | Amado Abdallah | diagonaal |
146 | Rene Herremans (aanv.) | spelverdeling |
201 | Ezequiel Manzanares | passer/loper |
219 | Arjen Polman | libero |
Trainer | Coach | |
anoniem | ||
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Maandag | Yvonne van Gennip Sporthal | 1 | 21:00 - 22:30 |
Datum | Vanaf | Tot |
---|---|---|
Fri 12-04 | begin | eind |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 05-04 | 19:15 | D2D | Spaarnestad DS 12 | |
Fri 12-04 | 19:15 | H2D | Spaarnestad HS 12 | ouders |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | SAS'70 HS 2 | 19 | 74 | 60 | 20 |
2 | Spaarnestad HS 12 | 19 | 60 | 49 | 28 |
3 | MOVE HS 3 | 20 | 60 | 50 | 36 |
4 | Spaarnestad HS 10 | 19 | 59 | 48 | 32 |
5 | VVM'63 HS 1 | 19 | 56 | 47 | 34 |
6 | Atalante HS 4 | 20 | 56 | 48 | 39 |
7 | vv Jonas HS 4 | 19 | 54 | 46 | 36 |
8 | AMVJ-Martinus HS 2 | 19 | 46 | 38 | 40 |
9 | vc De Where HS 4 | 20 | 36 | 32 | 54 |
10 | VCC'92 HS 3 | 20 | 35 | 40 | 46 |
11 | The Setfighters HS 3 | 20 | 25 | 22 | 60 |
12 | Zaanstad HS 7 | 20 | 14 | 14 | 69 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Fri 22-09 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | MOVE HS 3 | 1-3 | |
Thu 28-09 | 21:00 | SAS'70 HS 2 | Spaarnestad HS 12 | 3-1 | |
Fri 06-10 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | Spaarnestad HS 10 | 1-3 | |
Mon 09-10 | 20:00 | VVM'63 HS 1 | Spaarnestad HS 12 | 3-1 | |
Fri 03-11 | 21:15 | Zaanstad HS 7 | Spaarnestad HS 12 | 0-4 | |
Fri 10-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | vc De Where HS 4 | 4-0 | |
Fri 17-11 | 21:15 | Atalante HS 4 | Spaarnestad HS 12 | 3-1 | |
Fri 24-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | vv Jonas HS 4 | 3-1 | |
Thu 07-12 | 21:00 | AMVJ-Martinus HS 2 | Spaarnestad HS 12 | 1-3 | |
Fri 15-12 | 19:30 | The Setfighters HS 3 | Spaarnestad HS 12 | 0-4 | |
Fri 22-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | VCC'92 HS 3 | 4-0 | |
Fri 12-01 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | SAS'70 HS 2 | 3-1 | |
Fri 19-01 | 21:00 | Spaarnestad HS 10 | Spaarnestad HS 12 | 2-3 | |
Sat 03-02 | 20:00 | VCC'92 HS 3 | Spaarnestad HS 12 | 0-4 | |
Fri 09-02 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | Zaanstad HS 7 | 3-1 | |
Thu 29-02 | 20:00 | vc De Where HS 4 | Spaarnestad HS 12 | 0-4 | |
Fri 08-03 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | Atalante HS 4 | 1-3 | |
Fri 15-03 | 19:30 | vv Jonas HS 4 | Spaarnestad HS 12 | 3-1 | |
Fri 22-03 | 21:00 | Spaarnestad HS 12 | AMVJ-Martinus HS 2 | 3-1 | |
Fri 05-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 12 | The Setfighters HS 3 | - |
Tue 09-04 | 20:45 | 't Bolwerck | MOVE HS 3 | Spaarnestad HS 12 | - |
Fri 12-04 | 19:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 12 | VVM'63 HS 1 | - |