Heren 11 - tweede klasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
Remco Hofman | ||
31 | Bart de Keulenaar | passer/loper |
37 | Steven Steenhuizen | passer/loper |
41 | Marnix Baneke | hoofdblokkering |
55 | Wim van Putten (aanv.) | spelverdeling |
58 | Mark Geijzers | diagonaal |
64 | Arnaud Sluik | hoofdblokkering |
71 | Arie-Jan van der Schaaf | spelverdeling |
91 | Peter den Nijs | spelverdeling |
122 | Erik de Vries | passer/loper |
181 | Peter Negenman | passer/loper |
Trainer | Coach | |
Barbara Baan | ||
TC Contactpersoon | ||
Rene Herremans | ||
Meetrainers | ||
Wim van Daalen |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Woensdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 1 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Fri 12-04 | 19:15 | H1C | Spaarnestad HS 8 |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Atalante HS 2 | 20 | 89 | 70 | 11 |
2 | vc De Where HS 3 | 20 | 73 | 60 | 24 |
3 | vc De Where HS 2 | 20 | 68 | 57 | 30 |
4 | VHZ HS 2 | 20 | 62 | 53 | 35 |
5 | Croonenburg HS 3 | 20 | 53 | 42 | 40 |
6 | Spaarnestad HS 11 | 20 | 52 | 46 | 42 |
7 | The Setfighters HS 2 | 20 | 48 | 41 | 44 |
8 | Zaanstad HS 6 | 20 | 47 | 42 | 44 |
9 | Atalante HS 3 | 19 | 38 | 33 | 46 |
10 | Clam Dycke HS 2 | 20 | 24 | 22 | 62 |
11 | AMVJ-Martinus HS 3 | 20 | 23 | 20 | 63 |
12 | AMVJ-Martinus HS 4 | 21 | 18 | 22 | 67 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Thu 05-10 | 21:00 | AMVJ-Martinus HS 4 | Spaarnestad HS 11 | 2-3 | |
Fri 13-10 | 21:00 | Spaarnestad HS 11 | The Setfighters HS 2 | 0-4 | |
Thu 19-10 | 21:00 | AMVJ-Martinus HS 3 | Spaarnestad HS 11 | 3-2 | |
Fri 03-11 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | vc De Where HS 3 | 2-3 | |
Fri 10-11 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | Croonenburg HS 3 | 1-3 | |
Thu 16-11 | 20:00 | vc De Where HS 2 | Spaarnestad HS 11 | 3-2 | |
Fri 24-11 | 21:00 | Spaarnestad HS 11 | Clam Dycke HS 2 | 4-0 | |
Fri 01-12 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | Atalante HS 2 | 3-2 | |
Mon 04-12 | 20:30 | Zaanstad HS 6 | Spaarnestad HS 11 | 3-1 | |
Fri 15-12 | 21:00 | Spaarnestad HS 11 | VHZ HS 2 | 3-2 | |
Fri 12-01 | 19:30 | Atalante HS 2 | Spaarnestad HS 11 | 4-0 | |
Fri 19-01 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | AMVJ-Martinus HS 4 | 3-2 | |
Fri 26-01 | 21:15 | The Setfighters HS 2 | Spaarnestad HS 11 | 1-3 | |
Fri 02-02 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | AMVJ-Martinus HS 3 | 4-0 | |
Thu 08-02 | 20:00 | vc De Where HS 3 | Spaarnestad HS 11 | 4-0 | |
Fri 16-02 | 19:30 | Atalante HS 3 | Spaarnestad HS 11 | 0-4 | |
Fri 01-03 | 21:15 | Croonenburg HS 3 | Spaarnestad HS 11 | 1-3 | |
Fri 08-03 | 19:15 | Spaarnestad HS 11 | vc De Where HS 2 | 1-3 | |
Sat 16-03 | 20:00 | Clam Dycke HS 2 | Spaarnestad HS 11 | 2-3 | |
Fri 22-03 | 21:00 | Spaarnestad HS 11 | Zaanstad HS 6 | 4-0 | |
Sat 06-04 | 18:00 | Estafette | VHZ HS 2 | Spaarnestad HS 11 | - |
Fri 12-04 | 21:00 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 11 | Atalante HS 3 | - |