Heren 5 - promotieklasse
Rugnr. | Naam | Positie |
---|---|---|
25 | Hans van Ingen | |
25 | Joost Huesken | |
39 | Arjan de Lange | |
46 | Rikkert van der Wateren | |
79 | Patrick Huisman | |
93 | Eugene La Haye (aanv.) | |
115 | Maarten van den Beld | |
124 | Mark Post | |
220 | Hans van de Wassenberg | |
Trainer | Coach | |
TC Contactpersoon | ||
Ron Van Westbroek |
Dag | Hal | Veld | Tijd |
---|---|---|---|
Donderdag | Yvonne van Gennip Sporthal | 3 | 21:00 - 22:30 |
Geen zaaldiensten gevonden. |
Datum | Tijd | Poule | Thuisteam | Scheidsrechter |
---|---|---|---|---|
Thu 04-04 | 21:15 | HPA | Spaarnestad HS 5 | ouders (tweede scheidsrechter) |
Geen lijnrechtersbeurten gevonden. |
Team | Gespeeld | Punten | Sets voor | Sets tegen | |
---|---|---|---|---|---|
1 | VV Amsterdam HS 2 | 20 | 93 | 74 | 7 |
2 | VVW HS 1 | 20 | 64 | 52 | 32 |
3 | Spaarnestad HS 5 | 19 | 54 | 47 | 37 |
4 | Madjoe HS 3 | 19 | 52 | 47 | 34 |
5 | US HS 4 | 19 | 50 | 44 | 40 |
6 | Spaarnestad HS 4 | 20 | 50 | 44 | 43 |
7 | SVU HS 1 | 20 | 47 | 42 | 46 |
8 | Dinto HS 1 | 20 | 44 | 39 | 49 |
9 | VV Wham Wham HS 1 | 20 | 40 | 36 | 52 |
10 | Albatros HS 1 | 20 | 35 | 32 | 55 |
11 | VCC'92 HS 1 | 20 | 34 | 31 | 55 |
12 | Simokos HS 1 | 19 | 22 | 21 | 59 |
Datum | Tijd | Sporthal | Thuis team | Uit team | Uitslag |
---|---|---|---|---|---|
Sat 23-09 | 15:00 | Spaarnestad HS 5 | VCC'92 HS 1 | 3-2 | |
Sat 30-09 | 12:30 | Spaarnestad HS 4 | Spaarnestad HS 5 | 0-4 | |
Sat 07-10 | 16:30 | US HS 4 | Spaarnestad HS 5 | 2-3 | |
Wed 25-10 | 21:00 | Albatros HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 2-3 | |
Sat 04-11 | 12:30 | Spaarnestad HS 5 | Dinto HS 1 | 4-0 | |
Fri 10-11 | 20:45 | Simokos HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 1-3 | |
Sat 18-11 | 12:30 | Spaarnestad HS 5 | VVW HS 1 | 3-2 | |
Sat 25-11 | 13:30 | VV Wham Wham HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 3-1 | |
Sat 02-12 | 12:30 | Spaarnestad HS 5 | VV Amsterdam HS 2 | 0-4 | |
Sat 09-12 | 19:00 | Spaarnestad HS 5 | SVU HS 1 | 2-3 | |
Sat 16-12 | 17:00 | Spaarnestad HS 5 | Madjoe HS 3 | 1-3 | |
Sat 13-01 | 15:00 | Spaarnestad HS 5 | Spaarnestad HS 4 | 3-1 | |
Sat 20-01 | 12:30 | Spaarnestad HS 5 | US HS 4 | 3-1 | |
Sat 27-01 | 17:30 | VV Amsterdam HS 2 | Spaarnestad HS 5 | 4-0 | |
Sat 03-02 | 12:30 | Spaarnestad HS 5 | Albatros HS 1 | 3-1 | |
Wed 07-02 | 20:30 | Dinto HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 2-3 | |
Fri 08-03 | 21:00 | VVW HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 1-3 | |
Sat 16-03 | 19:00 | Spaarnestad HS 5 | VV Wham Wham HS 1 | 3-2 | |
Sat 23-03 | 16:00 | SVU HS 1 | Spaarnestad HS 5 | 3-2 | |
Fri 29-03 | 19:15 | De Drecht | Madjoe HS 3 | Spaarnestad HS 5 | - |
Thu 04-04 | 21:15 | Yvonne van Gennip Sporthal | Spaarnestad HS 5 | Simokos HS 1 | - |
Wed 10-04 | 20:00 | Wormer Sporthal | VCC'92 HS 1 | Spaarnestad HS 5 | - |