Heren 4 - promotieklasse

 

Rugnr.NaamPositie
49Lennaert van Viersenpasser/loper & diagonaal
68Cecil de Graaffpasser/loper & diagonaal
72Coen Hueskenpasser/loper & diagonaal
90Loic Gontonpasser/loper & diagonaal
94Jasper van Assema (aanv.)spelverdeling
100Manu Looylibero
109Jonne Pietersepasser/loper & diagonaal
258Lucas Dingshoofdblokkering
268Noel Sombergpasser/loper
TrainerCoach
Jaap Vos
TC Contactpersoon
Hans van Ingen

DagHalVeldTijd
MaandagKennemer Sportcenter319:00 - 21:00
DonderdagYvonne van Gennip Sporthal419:00 - 21:00

Geen zaaldiensten gevonden.


Datum Tijd Poule Thuisteam Scheidsrechter
Fri 01-03 21:00 H1C Spaarnestad HS 9
Fri 05-04 21:00 HPA Spaarnestad HS 4 ouders (tweede scheidsrechter)
Sat 06-04 10:30 jaha2 Spaarnestad JA 2

Datum Tijd Thuisteam Lijnrechter 1 Lijnrechter 2
Sat 16-03 17:00 Spaarnestad XZ 1 Spaarnestad HS 4 Spaarnestad HS 4

 TeamGespeeldPuntenSets voorSets tegen
VV Amsterdam HS 2 1674596
VVW HS 1 17554527
Spaarnestad HS 5 16453931
SVU HS 1 16403535
US HS 4 15393532
Madjoe HS 3 14383524
Spaarnestad HS 4 15383331
Dinto HS 1 15322837
VV Wham Wham HS 1 16302743
10 Albatros HS 1 15272441
11 VCC'92 HS 1 15252241
12 Simokos HS 1 16171751

DatumTijdSporthalThuis teamUit teamUitslag
Sat 30-0912:30Spaarnestad HS 4Spaarnestad HS 50-4
Sat 07-1017:30VV Amsterdam HS 2Spaarnestad HS 43-1
Fri 27-1021:00VVW HS 1Spaarnestad HS 43-1
Sat 04-1119:00Spaarnestad HS 4SVU HS 11-3
Wed 08-1120:00VCC'92 HS 1Spaarnestad HS 41-3
Sat 18-1115:00Spaarnestad HS 4US HS 41-3
Wed 22-1121:00Albatros HS 1Spaarnestad HS 42-3
Sat 09-1215:00Spaarnestad HS 4Simokos HS 14-0
Sat 16-1213:30VV Wham Wham HS 1Spaarnestad HS 42-3
Thu 21-1219:30Spaarnestad HS 4Dinto HS 13-2
Sat 13-0115:00Spaarnestad HS 5Spaarnestad HS 43-1
Sat 20-0115:00Spaarnestad HS 4VV Amsterdam HS 22-3
Sat 27-0112:30Spaarnestad HS 4VV Wham Wham HS 13-1
Sat 03-0217:00Spaarnestad HS 4VVW HS 13-1
Thu 08-0221:15SVU HS 1Spaarnestad HS 40-4
Sat 02-0319:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4VCC'92 HS 1-
Wed 06-0319:00De DoorbraakDinto HS 1Spaarnestad HS 4-
Sat 09-0316:30AmstelcampusUS HS 4Spaarnestad HS 4-
Sat 16-0315:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Albatros HS 1-
Fri 22-0320:45De FlintSimokos HS 1Spaarnestad HS 4-
Fri 05-0421:00Yvonne van Gennip SporthalSpaarnestad HS 4Madjoe HS 3-
Fri 12-0421:00De DrechtMadjoe HS 3Spaarnestad HS 4-