Wedstrijdkalender

 

De wedstrijden van 7 oktober 2023
Datum TijdSporthalPouleThuis team Uit teamUitslag
Sat 07-10 09:00JC2A1Madjoe JC 1Madjoe JC 24-0
Sat 07-10 09:00JAHA1Prima Donna Kaas Huizen JA 1Gemini S JA 13-2
Sat 07-10 09:00JCHA1Prima Donna Kaas Huizen JC 1Spaarnestad JC 13-1
Sat 07-10 09:00MB2C1vc De Where MB 1Clam Dycke MB 13-1
Sat 07-10 10:00JAHB1VV Utrecht JA 2Spaarnestad JA 13-2
Sat 07-10 10:30MB2C1vv Jonas MB 1Smashing Velsen '96 MB 10-4
Sat 07-10 10:30MB3A1vv Jonas MB 2SAS'70 MB 30-4
Sat 07-10 11:00DPBDe Hollandse PotUSV Protos DS 41-3
Sat 07-10 11:00DPBDe Hollandse PotUSV Protos DS 23-1
Sat 07-10 11:00JA1A1Madjoe JA 1Alvoco JA 13-1
Sat 07-10 11:00MAHA1Madjoe MA 1Zaanstad MA 10-4
Sat 07-10 11:00MBHA1Madjoe MB 1Prima Donna Kaas Huizen MB 13-2
Sat 07-10 11:00MA3B1VCO MA 2Habithuis RVV MA 23-1
Sat 07-10 12:00JAHB1Inter Rijswijk JA 1Taurus JA 14-0
Sat 07-10 12:00DPASVU DS 1VCH DS 13-2
Sat 07-10 12:00H3AVCJ'94 HS 2vv Jonas HS 53-1
Sat 07-10 12:003AHVV Utrecht HS 3VCV HS 20-4
Sat 07-10 12:00JAHA1VV Utrecht JA 1Zaanstad JA 14-0
Sat 07-10 12:00MCHA1VV Utrecht MC 1Dinto MC 21-3
Sat 07-10 12:15DPAUS DS 4MBSOV DS 13-2
Sat 07-10 12:30MB2C13000MB2C1 BE0-0
Sat 07-10 12:30JC2A1Spaarnestad JC 2Simokos JC 14-0
Sat 07-10 12:30MA1A1Spaarnestad MA 3Compaen MA 22-3
Sat 07-10 12:30MC3A1Spaarnestad MC 4AMVJ-Martinus MC 32-3
Sat 07-10 12:30H1CVV Amsterdam HS 4AMVJ-Martinus HS 10-4
Sat 07-10 12:30MC1B1VV Amsterdam MC 1Zaanstad MC 24-0
Sat 07-10 13:00MA2C1Albatros MA 3V.V.Ouderkerk MA 10-4
Sat 07-10 13:00MC1A1Compaen MC 1Simokos MC 11-3
Sat 07-10 13:003AHMadjoe HS 2vv Jonas HS 10-4
Sat 07-10 13:00D1CSmashing '72 DS 1MOVE DS 40-4
Sat 07-10 13:00MC3A1Smashing '72 MC 2Clam Dycke MC 31-3
Sat 07-10 13:302CDDe Hollandse PotUSV Protos DS 11-3
Sat 07-10 13:302CHDe Hollandse PotUSV Protos HS 22-3
Sat 07-10 14:003ADMadjoe DS 1vv Jonas DS 13-1
Sat 07-10 14:00H1BSVU HS 2VV Amsterdam HS 32-3
Sat 07-10 14:00H3AVCJ'94 HS 3Ardea HS 20-4
Sat 07-10 14:00JBHB1VV Utrecht JB 1Spaarnestad JB 13-1
Sat 07-10 14:153ADUS DS 3Zaanstad DS 34-0
Sat 07-10 14:30TDBArmixtos DS 1Bejo/Dinto DS 13-2
Sat 07-10 14:303ADAVV Keistad DS 2MOVE DS 14-0
Sat 07-10 14:30MBHA1De Boemel MB 1Spaarnestad MB 13-1
Sat 07-10 14:302CDKalinko DS 1Fysiotherapie Scheepjeshof/VCV3-1
Sat 07-10 14:30H1BRogue Razor US HS 5Spaarnestad HS 62-3
Sat 07-10 14:30JBHB1Taurus JB 1Limes JB 14-0
Sat 07-10 14:30JA1B1US JA 1Ardea JA 14-0
Sat 07-10 14:30JAHB1VollinGo JA 1Zovoc JA 12-3
Sat 07-10 15:00D4I3000D4I AC0-0
Sat 07-10 15:00D1DArmixtos DS 3Zaanstad DS 53-1
Sat 07-10 15:00THBGemini-Kangeroes HS 1Sliedrecht Sport HS 21-3
Sat 07-10 15:00MB1C1MOVE MB 2Spaarnestad MB 40-4
Sat 07-10 15:00JA1A1MOVE-Compaen JA 1vv Jonas JA 14-0
Sat 07-10 15:00H1CSmashing '72 HS 1Spaarnestad HS 84-0
Sat 07-10 15:00MA2C1Smashing '72 MA 4VV Amsterdam MA 31-3
Sat 07-10 15:00JAHA1Spaarnestad JA 2V.V.Ouderkerk JA 14-0
Sat 07-10 15:00JB1A1Spaarnestad JB 2US JB 10-4
Sat 07-10 15:00JC2F1Spaarnestad JC 3Scarabee JC 12-3
Sat 07-10 15:00MA2C1Spaarnestad MA 4Albatros MA 24-0
Sat 07-10 15:00MB1B1Spaarnestad MB 2MBSOV MB 14-0
Sat 07-10 15:00EZV.a.s. F.D.S. XZ 1VC Allvo XZ 14-0
Sat 07-10 15:00DPAVV Amsterdam DS 2Spaarnestad DS 33-1
Sat 07-10 15:00D1DVV Amsterdam DS 5Croonenburg DS 10-4
Sat 07-10 15:30HPBODIS HS 1Voleem HS 14-0
Sat 07-10 16:002CHShot HS 1Gemini S HS 12-3
Sat 07-10 16:00D1CSVU DS 2Spaarnestad DS 64-0
Sat 07-10 16:00HPASVU HS 1Simokos HS 13-1
Sat 07-10 16:00D1OVHZ DS 1Atalante DS 11-3
Sat 07-10 16:002CDVOLEVO DS 1Merkala Zaanstad DS 13-1
Sat 07-10 16:00HPBVolleybaldingen.nl / Servia HSPrima Donna Kaas Huizen HS 31-3
Sat 07-10 16:00DPBVV Utrecht DS 4Keizer Otto-Trivolley DS 13-2
Sat 07-10 16:15D1ARelay DS 1Tevoko DS 13-2
Sat 07-10 16:15D3DVoleem DS 3vv Nederhorst DS 24-0
Sat 07-10 16:152CHZVH HS 2Spaarnestad HS 22-3
Sat 07-10 16:30JA1B1Albatros JA 1Spaarnestad JA 44-0
Sat 07-10 16:303AHArie Hollenberg Sloopwerken /DSpaarnestad HS 33-2
Sat 07-10 16:30EZAvior XZ 1Spaarnestad XZ 11-3
Sat 07-10 16:30D1CBrouwerij Het Paleisje US DS 5Albatros DS 24-0
Sat 07-10 16:303ADDe Boemel DS 1Limes DS 12-3
Sat 07-10 16:30DPBIrene DS 2Spaarnestad DS 41-3
Sat 07-10 16:302CHIrene HS 1US HS 22-3
Sat 07-10 16:30HPAUS HS 4Spaarnestad HS 52-3
Sat 07-10 17:002CDArmixtos DS 2Merkala Zaanstad DS 21-3
Sat 07-10 17:00H1CArmixtos HS 1Zaanstad HS 41-3
Sat 07-10 17:003AHForza Hoogland HS 1Limes HS 10-4
Sat 07-10 17:00D1CSmashing '72 DS 2VCC'92 DS 13-1
Sat 07-10 17:00JA1B1Smashing '72 JA 1AMVJ-Martinus JA 14-0
Sat 07-10 17:00MC1B1Smashing '72 MC 1Albatros MC 10-4
Sat 07-10 17:00D2CSpaarnestad DS 10Compaen DS 63-1
Sat 07-10 17:00MA3B1Spaarnestad MA 5In Up Go MA 14-0
Sat 07-10 17:00MCHA1Spaarnestad MC 1Dinto MC 12-3
Sat 07-10 17:00MC1A1Spaarnestad MC 3Clam Dycke MC 10-4
Sat 07-10 17:00MC3A1Spaarnestad MC 5vv Jonas MC 10-4
Sat 07-10 17:002CDTaurus DS 1Zovoc DS 12-3
Sat 07-10 17:00D3PVCO DS 3VHZ DS 43-1
Sat 07-10 17:00THBVV Utrecht HS 1Skunk HS 13-1
Sat 07-10 17:15TDBITC Groep/AVV Keistad DS 1Donki Sjot DS 13-0
Sat 07-10 17:15TDBSliedrecht Sport DS 2VollinGo DS 11-3
Sat 07-10 17:30TDBUS DS 1Pegasus DS 13-2
Sat 07-10 17:303ADVV Amsterdam DS 1V.V.Ouderkerk DS 13-2
Sat 07-10 17:30HPAVV Amsterdam HS 2Spaarnestad HS 43-1
Sat 07-10 17:45TDBLaudame Financials VCN DS 1Spaarnestad DS 13-1
Sat 07-10 18:00D3PVHZ DS 5Oradi/Omnia DS 32-3
Sat 07-10 18:00D3EVoleem DS 4vv Nederhorst DS 31-3
Sat 07-10 18:00TDBVolley Tilburg DS 1Ledûb Volleybal DS 11-3
Sat 07-10 18:30H1COsiris US HS 6Spaarnestad HS 94-0
Sat 07-10 18:30EZVAMOS XZ 1Zaanstad XZ 14-0
Sat 07-10 19:00D2ESpaarnestad DS 9vv Jonas DS 42-3
Sat 07-10 19:00MAHA1Spaarnestad MA 1Clam Dycke MA 14-0
Sat 07-10 19:00MA1B1Spaarnestad MA 2Croonenburg MA 24-0
Sat 07-10 19:00MB1B1Spaarnestad MB 3Alvoco MB 11-3
Sat 07-10 19:30THBInter Rijswijk HS 1Donki Sjot HS 13-0
Sat 07-10 20:00THBTaurus HS 1Spaarnestad HS 13-2
Sat 07-10 20:00THBVCN HS 1Merkala Zaanstad HS 12-3
Sat 07-10 20:303AHUS HS 3Zaanstad HS 33-1
Sat 07-10 20:30THBVolley Tilburg HS 1Peelpush HS 10-3