VC Spaarnestad verkent toekomst topvolleybal
Het bestuur van VC Spaarnestad start een verkenning naar de mogelijkheden voor topvolleybal binnen onze club met als een van de mogelijke uitkomsten Eredivisievolleybal voor dames en heren. Belangrijk: dit is een onderzoek, er zijn nog geen besluiten of toezeggingen gedaan.
Met deze stap kijken we of topvolleybal op termijn kan bijdragen aan onze visie: Hier speelt meer dan volleybal. Hier groeit iets moois. Daarbij staat één vraag centraal: is dit haalbaar én passend bij wie we als vereniging zijn?
Een werkgroep, die opgezet gaat worden door Hans van Ingen, gaat de komende periode verschillende aspecten onderzoeken, zoals sportieve kansen, organisatie, financiën, faciliteiten en daarmee draagvlak binnen de club. Leden, vrijwilligers en andere betrokkenen worden hierbij meegenomen.
De uitkomsten van deze verkenning vormen later de basis voor eventuele vervolgstappen. Voor nu geldt: we onderzoeken, luisteren en bouwen samen aan de toekomst van VC Spaarnestad.
Enthousiast of nieuwsgierig? Doe mee en denk mee! Meld je bij Hans hij vertelt je graag meer.
